[{site_name}]

Sisesta otsisõnu, et alustada otsimist.

Kontakt

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.
est » Kontakt

Kontaktid

 

Ingrid Karlson
Büroojuht - koolituskonsultant
Mob. 56 264 011
ingrid@invicta.ee

Merja Puskar
Koolituskonsultant
Mob. 56 800 837
merja@invicta.ee 


Malle Lutsoja
Koolituskonsultant
Mob. 56 252 613
malle@invicta.ee
 


 Annika Melsas
Koolituskonsultant
Mob: 56 252 612
annika@invicta.ee

 

Katrin Ljudvig
Koolituskonsultant
Mob. 56 800 834
katrin@invicta.ee

 

Anti Radik
Müügijuht
Mob. 5 120 000
anti@invicta.ee

 

Raimo Koppel
Treeningute koordinaator
Mob. 56 800 835 
raimo@invicta.ee 

 

Kadri Arula
Tegevjuht
Mob. 5 038 382 
kadri@invicta.ee

 

 

FCG Invicta OÜ
Pärnu mnt 139C
11317 Tallinn
E-mail: invicta@invicta.ee
Reg.nr: 10232486
KMKR: EE100723106

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on Invictale välja antud koolitusluba 6875HTM.