Infrid   Ingrid Karlson
Büroojuht - koolituskonsultant
Mob. 56 264 011
ingrid@invicta.ee

Annika Melsas250x140 Annika Melsas
Koolituskonsultant
Mob. 56 252 612
annika@invicta.ee

malle250x140 Malle Lutsoja
Müügijuht
Mob. 56 252 613

malle@invicta.ee 

Raimo Raimo Koppel
Treeningute koordinaator
Mob. 56 800 835
raimo@invicta.ee 

kadri2.250x140 Kadri Arula
Tegevjuht
Mob. 50 38 382
kadri@invicta.ee 

Merja.uus.250x140

Merja Puskar
Koolituskonsultant
Mob. 56 800 837
merja@invicta.ee 

Võta ühendust

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

Saada meile sõnum

Nimi

E-mail

Teema

Teade

Meie kontaktinfo

 

FCG Invicta OÜ

 

Äriregistri number: 10232486

KMKR: EE100723106

Pärnu mnt 139c, 11317 Tallinn, Eesti

 

Pank: Swedbank AS

IBAN: EE212200221001128171

SWIFT/BIC: HABAEE2X