25 aastat juhtimistreeninguid Eestis!

25 aastat tagasi 12. oktoobril alustas tegevust koolitusfirma Invicta, et pakkuda juhtimistreeningute läbiviimist esimesena Eestis ja lähiregiooonis (Lätis, Leedus, Peterburis). Invictat tuntakse kui kvaliteetsete juhtimistreeningute maaletoojat Eestis, millest on 25 aasta jooksul arenenud kaasaegne võrgustikumudelil toimiv organisatsioon.

Invicta tegevustega alustajaks ja esimeseks treeneriks Eestis oli Mihkel Pärjamäe, kes ütleb Invicta edu kohta: „Meie treeneriteks on juhid ja me rakendame treeningumeetodit. See mudel on pakkunud meie klientidele väärtust ja tõstnud Eesti organisatsioonide juhtimiskvaliteeti“. Ka täna on Mihkel nõutuim juhtimistreener ja Invita treenerite uue põlvkonna koolitaja. Avalikus ja erasektoris on Invicta missiooniks läbi juhtimiskvaliteedi tõusu muuta edukamaks organisatsioonid ja õnnelikumaks Eesti inimesed. Invicta viib kõige enam läbi juhtimistreeninguid, lisaks pakub kootsingut, ärimentorlust, konsultatsioone erinevatel juhtimisteemadel.
FCG Invicta OÜ kuulub rahvusvahelisse koolitus- ja konsultatsioonifirmade gruppi Finnish Consulting Group (FCG Oy), mille peakorter asub Soomes, Helsingis.