Institute of Leadership and Management (ILM)

 

Üle 90 000 inimese aastas lĂ€bib ILM’i kvalifikatsiooniprogramme – see teeb ILM’i suurimaks juhtide kutsetunnistuste vĂ€ljastajaks Euroopas!

 

ILM-i eesmÀrgiks on vÔimaldada inimestel ja organisatsioonidel arendada eestvedamise oskusi isikliku ja majandusliku kasvu nimel. ILM aitab tööandjatel ja koolitusettevÔtjatel arendada, hinnata ning akrediteerida parima oskuste valikuga juhte.

 

Kvalifikatsioonid pĂ”hinevad Ühendkuningriikide kutsestandarditel juhtidele. Need on kujundatud tööandjate poolt, kes on globaalsed ettevĂ”tted. Kvalifikatsiooniprogrammides kajastub ĂŒldine rahvusvaheline teadmine, oskused ja kĂ€itumuslikud nĂ”uded juhtidele.

 

ILM-i kvalifikatsioonide vÀÀrtus on teadmistes, oskustes ja kĂ€itumises, mille juhid omandavad kutseprogrammides.  Akadeemiline Ă”pe ĂŒhendatakse oma töökohapĂ”hise praktilise iseseisva tööga.

 

PS! Meie kaudu juhtide kvalifikatsiooniprogrammis Ă”ppides saad aastase liikmelisuse rahvusvahelises juhtide ĂŒhenduses Institute of Leadership & Management (vaata lisainfot SIIT). Sinna kuulub hetkel ĂŒle 30 000 professionaalse juhi – vÀÀrtuslik ressurss Sulle uute tutvuste ja rahvusvahelise know-how saamiseks.