Institute of Leadership and Management (ILM)

 

Üle 90 000 inimese aastas läbib ILM’i kvalifikatsiooniprogramme – see teeb ILM’i suurimaks juhtide kutsetunnistuste väljastajaks Euroopas!

 

ILM-i eesmärgiks on võimaldada inimestel ja organisatsioonidel arendada eestvedamise oskusi isikliku ja majandusliku kasvu nimel. ILM aitab tööandjatel ja koolitusettevõtjatel arendada, hinnata ning akrediteerida parima oskuste valikuga juhte.

 

Kvalifikatsioonid põhinevad Ühendkuningriikide kutsestandarditel juhtidele. Need on kujundatud tööandjate poolt, kes on globaalsed ettevõtted. Kvalifikatsiooniprogrammides kajastub üldine rahvusvaheline teadmine, oskused ja käitumuslikud nõuded juhtidele.

 

ILM-i kvalifikatsioonide väärtus on teadmistes, oskustes ja käitumises, mille juhid omandavad kutseprogrammides.  Akadeemiline õpe ühendatakse oma töökohapõhise praktilise iseseisva tööga.

 

PS! Meie kaudu juhtide kvalifikatsiooniprogrammis õppides saad aastase liikmelisuse rahvusvahelises juhtide ühenduses Institute of Leadership & Management (vaata lisainfot SIIT). Sinna kuulub hetkel üle 30 000 professionaalse juhi – väärtuslik ressurss Sulle uute tutvuste ja rahvusvahelise know-how saamiseks.