WEBINARID:

∴ 18.01 “Miks tasub juhioskusi arendada pikaajalises programmis?”

Digimaailm
Webinaril arutleme, miks tasub juhil osaleda pikaajalistes juhtimisprogrammides ja jagame informatsiooni Invicta uuest juhtide kvalifikatsioonikoolitusest.  
Webinari esineja on Urmo Vallner, kellel on juhtimisalast töökogemust üle 20 aasta. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula. 

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 24.01 Kuidas olla tõhus eestvedaja ja luua parim meeskond?

noor juht

Webinaril jagame informatsiooni kvalifikatsioonikoolituse teemadest, õppemeetoditest ning koolitajatest.
Lisaks saad webinarilt nippe, kuidas olla edukas liider, kujundada isiklik eestvedamise stiil ning moodustada tulemuslik meeskond.
Webinari esinejad on Lilian Saage (Sündmuste Looja OÜ juhataja) ja Jüri Kriisemann (Tallinna Teletorn SA juhataja). Vestlust juhib Kadri Arula (Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (35 min) 

 

 

∴ 01.02 “Milliseid tehnikaid kasutada probleemide lahendamisel ja otsustamisel?”

Juht tootmisettevõttes Digimaailm

Webinaril räägime lähemalt kvalifikatsioonikoolituse praktilistest kodutöödest – kui palju peab osaleja neisse ajaliselt panustama ning milline on hindamissüsteem. Lisaks jagame Sulle probleemide lahendamise ja otsustamise tehnikaid. Ääretult kasulik informatsioon juhile!
Webinari esineja on OY Nefab AB (Soome) tegevjuht Erkki Susi. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

 

∴ 08.02 “Miks me armastame innovatsiooni ja vihkame muudatusi? On neil vahet?”

noor juht Digimaailm

Webinaril räägime lähemalt kvalifikatsioonikoolituse rahvusvahelisest väärtusest ja sellest, kuidas lõputunnistus Sinu juhikarjääri edendada aitab. Samuti arutleme, mis vahe on innovatsioonil ja muudatusel ning miks on need organisatsiooni ellujäämiseks vajalikud.
Webinari esineja on Bigbank AS Eesti maajuht Andrus Kuus. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min)