Invicta koolitas oma treenerid meister-treeneriteks!

Invictas toimus järjekordne Master Trainer Certificate Workshop, kus osalesid treenerid Lilian SaageJüri KriisemannErkki Susi, Andrus Kuus, Taavi Laur ja Kadri Arula. Koolitusel on suur väärtus Invicta treeningute kvaliteedi hoidmisel ning arendamisel. Samuti annab Master Trainer Certificate treeneritele õiguse läbi viia Institute of Leadership & Management (ILM) poolt akrediteeritud juhtimisprogramme.

 

Mille poolest on Master Trainer Workshop’il õpitu eriline?

Osalejad said oskusi, kuidas muuta õppimine tulemuslikumaks kasutades kõiki meeli ning arvestades õppijate eelistatud arengustiilide, intelligentsuse liikide ja suhtlemisstiiliga. Selliseid võtteid hõlmab kiirendatud õppe meetod, mis pöörab suurt tähelepanu ka omandatud teadmiste ja oskuste kinnistamisele. Workshop’il osalenud treenerid said teadmisi ka ILM-nõuetele vastavate juhtide kvalifikatsioonikoolituste läbiviimisest.

 

Kes on workshop’i läbiviija Roger Stent?

Roger Stent on juhtide koots (coach), mentor ning juhtimistreener Ühendkuningriigist, kellel on juhina töötamise kogemust üle 20 aasta. Tema koolitusfirma ST*R Learning klientide hulka kuuluvad näiteks Chelsea Football Club, Emirates Airlines, Hilton Waldorf Hotels, The Bank of England jpt. Roger kavandab oma treeningud igale kliendile sobivaks ning tema treeningstiil on interaktiivne, mis julgustab osalejaid diskusioonile ja teadmiste rakendamisele läbi kiirendatud õppe tehnikate (Accelerated Learning Techniques).

 

Sul on kõik võimalused, et teha oma treening tähendusrikkaks, meeldejäävaks ja lõbusaks!“ – Roger Stent, ST*R Learning

 

Mida arvab workshop’ist Invicta Aasta Treener 2017 Lilian Saage?

Lilian Saage„Väga tõhus ja intensiivne workshop. Vaatasin värske pilguga uuesti üle oma harjumuspärased tegevused, kasutatavad meetodid. Sain kriitiliselt hinnata enda disainitud koolitusmooduleid – kuidas annab neid muuta tõhusamaks, et osalejatel oleks treeningutest suurim võimalik kasu.  Samuti on hindamatu teiste kogenud treenerite panus õppeprotsessi – vaadeldes, mõtiskledes, arutledes ning ka eeskuju saades õpib palju. Sain enda tööriistakasti päris mitmed uued vahendid.“

 

 

 

Uuel aastal pakub Invicta pikaajalist kvalifikatsioonikoolitust juhtimises, mille läbinutele väljastatakse rahvusvaheline kutsetunnistus. Programmi viivad läbi Master Trainer Workshop’i läbinud Invicta treenerid Lilian SaageJüri KriisemannErkki SusiUrmo Vallner ja Andrus Kuus.

Tule vii oma juhtimisoskused uuele tasemele!

Kvalifikatsioonikoolitus juhtimises toimub 13. märtsist kuni 12. juunini 2018. Vaata lisainfot SIIT