Kes me oleme

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

Meie missioon

MISSIOON

Luua innustavaid arenguvõimalusi juhtidele, et nad saaksid muuta edukamaks organisatsioonid ja õnnelikumaks oma inimesed.

VISIOON

Invicta on tunnustatud ja eelistatud arengupartner.

STRATEEGILISED PRIORITEEDID

 • Kliendikohasus ja proaktiivne kliendisuhtlus
 • Praktikute kogemused
 • Rahvusvahelisus
 • Uuendusmeelne lähenemine
 • Tuntus

Meie ajalugu

Invicta loodi 1991. aastal traditsioonilise koolitusfirmana, et pakkuda kvaliteetset ja praktilist täiendkoolitust nii üksikisikutele, meeskondadele kui ka organisatsioonidele. Tolleaegne strateegiline investor, Suurbritannia koolitusfirma Invicta Training Ltd pani aluse Invicta koolitustoodete know-how`le ning koolituste metoodikale.

Oma sünnipäevaks peame 28. aprilli 1992. aastal, mil Mihkel Pärjamäe viis läbi esimese juhtimiskoolituse “Eduka juhtimise põhimõtted I osa”.

2002. aasta läksime üle põhikohaga treeneritelt treeneritevõrgustikule, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele tänapäevaseid ja kaasaegseid teadmisi praktikutelt, kes omavad reaalset juhtimis- ja töökogemust. Tänu uute treenerite ja konsultantide liitumisele Invicta meeskonnaga on oluliselt laienenud meie teenustevalik – lisaks koolitustele pakume nüüd ka erinevaid konsultatsiooniteenuseid.

2003. aasta augustis omandas Invicta enamusosaluse rahvusvaheline konsultatsioonifirma Helsinki Consulting Group (HCG). 2005. aastal liitus HCG ühe Soome suurima koolitus- ja konsultatsioonigrupiga Finnish Consulting Group (FCG Oy).

2008. aastast kuulub Invicta Eesti Koolitus- ja konsultatsioonifirmade Liitu, olles üks liidu asutajaliikmetest.

Täna töötab Invictas 37 inimest, neist 29 treenerit ja konsultanti. Invicta roll on arendada FCG tegevust Eestis. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba nr 6875HTM.

Invicta on Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu liige ja kuulub Soome koolitus- ja konsultatsioonigruppi FCG.

 • Professionaalne kliendinõustamine

  Kliendi jaoks on Invictas alati olemas oma kindel koolituskonsultant, kellega nõu pidada, kes aitab leida sobiva koolituse ja treeneri, kes korraldab ja lahendab koolitusega seonduvaid olukordi. Klient võib ennast alati kindlalt tunda.

 • Praktikutest koolitajad

  Meie treenerid on oma valdkonna tunnustatud tippjuhid ja –spetsialistid, kes on läbinud Invicta treenerite väljaõppeprogrammi ja arendavad ennast jätkuvalt. Invicta treenerite poolt läbi viidavad programmid on praktilised ja elulähedased, kus on kokku viidud teooria ja tegelikkus.

 • Kaasaegsed koolitusmeetodid

  Kasutame täiskasvanute koolituste parimaid praktikaid. Arendame ja täiendame oma tootevalikut rahvusvaheliste koolitustoodetega.

 • Üle 100 koolitusteema

  Viime läbi koolitusi, treeninguid ja nõustamisi  tippjuhist kuni klienditeenindajani. Pakume standardprogramme ja rätsepatööna valmivaid koolitusi üle Eesti. Koolitame eesti, vene ja inglise keeles.

 • Koolitusele lisanduvad väärtused

  Pakume koostööd enne ja pärast koolituse läbiviimist – alates koolitusvajaduse täpsustamisest, olemasolevate kompetentside kaardistamisest kuni koolituste tulemuslikkuse mõõtmiseni - 360kraadi tagasiside, organisatsioonidiagnostika, ROI (koolitusinvesteeringu tasuvuse mõõtmine) jm.

EESTI KOOLITUS- JA KONSULTATSIOONIFIRMADE LIIT

2008. aasta jaanuaris moodustas üheksa Eesti koolitusfirmat Eesti Koolitusfirmade Liidu. Tänaseks on liikmeid 11.

EKFL eesmärgiks on Eesti täiskasvanute koolituse arendamine (muuhulgas selle kättesaadavaks tegemine kõigile soovijatele) ja tutvustamine väljapoole Eestit, soodsa ettevõtluskeskkonna kujundamine Eesti koolitusfirmade arenguks ning liikmeskonna huvide esindamine ja kaitsmine. Rohkem infot Eesti Koolitus- ja konsultatsioonifirmade Liidu kodulehelt.

FCG  - FINNISH CONSULTING GROUP

FCG Finnish Consulting Group Oy kuulub Soome suurimate koolitus- ja konsultatsioonifirmade hulka. Kontserni teenuste hulka kuuluvad nii koolitus, avalike teenuste arendamine ning juhtimiskonsultatsioonid, aga samuti mitmekülgsed kompetentsid taristu-, keskkonna- ja kogukonnaplaneerimisest.

FCG koolitusprogrammid:  www.fcg.fi/koulutus

  Nimi

  E-mail

  Teema

  Teade