Invicta missiooniks on luua innustavaid arenguvõimalusi juhtidele, et nad saaksid muuta organisatsioonid edukamaks ja oma inimesed õnnelikumaks.

Just seetõttu on täna meie treeneriteks oma valdkonna parimad spetsialistid ning tunnustatud ja suurte kogemustega tippjuhid – tõelised praktikud, kelle väärt kogemused (õppetunnid ja edulood) inspireerivad inimesi ja meeskondi ambitsioonikaid arengueesmärke seadma ning neid saavutama.

 

Miks Invicta?

Me väärtustame koostööd. Kõik ettevõttesisesed arenguprogrammid ja koolitused sünnivad „rätsepatööna“ koostöös kliendiga.

Meil on pikaajalised kogemused. Meie treeneritel on tipptasemel kogemused ja know-how inimeste, meeskondade ja organisatsioonide arendamisel. Meie meeskonnas on suurte kogemustega konsultante, mentoreid ja coache (kootse).

Me oleme praktikud. Me rakendame arenguprogrammides ja koolitustel kaasaegseid, täiskasvanutele suunatud arengu- ja aktiivõppemeetodeid, mis on efektiivsed ja tulemuslikud. Me jagame teadmisi, oskusi ja kogemusi, mis on end praktikas tõestanud ja mis tõepoolest töötavad.

 

Meie koostöövaldkonnad ning teenused inimeste ja organisatsioonide arendamisel:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktikutest koolitajad  Meie treenerid on oma valdkonna tunnustatud tippjuhid ja –spetsialistid, kes on läbinud Invicta treenerite väljaõppeprogrammi ja arendavad ennast jätkuvalt. Invicta treenerite poolt läbi viidavad programmid on praktilised ja elulähedased, kus on kokku viidud teooria ja tegelikkus.

Professionaalne kliendinõustamine Kliendi jaoks on Invictas alati olemas oma kindel koolituskonsultant, kellega nõu pidada, kes aitab leida sobiva koolituse ja treeneri, kes korraldab ja lahendab koolitusega seonduvaid olukordi. Klient võib ennast alati kindlalt tunda.

Juhtide arenguprogramm Pakume personaalset koolitusprogrammi, mis koostatakse lähtuvalt organisatsiooni ja juhi vajadustest. Sisaldab kootsingut ja mentorlust treeningprogrammi toetamiseks ning õpitu elluviimiseks.

Kaasaegsed koolitusmeetodid Kasutame täiskasvanute koolituste parimaid praktikaid. Arendame ja täiendame oma tootevalikut rahvusvaheliste koolitustoodetega. Koolitame eesti, vene ja inglise keeles.

Koolitusele lisanduvad väärtused Pakume koostööd enne ja pärast koolituse läbiviimist – alates koolitusvajaduse täpsustamisest, olemasolevate kompetentside kaardistamisest kuni koolituste tulemuslikkuse mõõtmiseni – 360kraadi tagasiside, organisatsioonidiagnostika, ROI (koolitusinvesteeringu tasuvuse mõõtmine) jm.

 

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on Invictale välja antud koolitusluba nr 6875HTM.