Kes me oleme

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

 

Meie missioon

MISSIOON

Luua innustavaid arenguvõimalusi juhtidele, et nad saaksid muuta edukamaks organisatsioonid ja õnnelikumaks oma inimesed.

 

VISIOON

Invicta on tunnustatud ja eelistatud arengupartner.

 

STRATEEGILISED PRIORITEEDID

Kliendikohasus ja proaktiivne kliendisuhtlus

Praktikute kogemused

Rahvusvahelisus

Uuendusmeelne lähenemine

Tuntus

 

Meie sõnum

Invicta sõnumiks on praktikute kogemused. Just seetõttu on täna Invicta treeneriteks ja konsultantideks tegevpraktikud – Eestis tunnustatud ja edu saavutanud tippjuhid ning oma valdkonna parimad spetsialistid, kes omavad reaalset töökogemust ja on väga hästi kursis nende valdkondadega, kus nad koolitusi ja konsultatsioone läbi viivad. Tänu isiklikele kogemustele on nende koolitused hästi „elulähedased“ ja praktilised.

 

Meie ajalugu

Invicta loodi 1991. aastal traditsioonilise koolitusfirmana, et pakkuda kvaliteetset ja praktilist täiendkoolitust nii üksikisikutele, meeskondadele kui ka organisatsioonidele. Tolleaegne strateegiline investor, Suurbritannia koolitusfirma Invicta Training Ltd pani aluse Invicta koolitustoodete know-how`le ning koolituste metoodikale.

Oma sünnipäevaks peame 28. aprilli 1992. aastal, mil Mihkel Pärjamäe viis läbi esimese juhtimiskoolituse “Eduka juhtimise põhimõtted I osa”.

2002. aastal läksime üle põhikohaga treeneritelt treeneritevõrgustikule, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele tänapäevaseid ja kaasaegseid teadmisi praktikutelt, kes omavad reaalset juhtimis- ja töökogemust. Tänu uute treenerite ja konsultantide liitumisele Invicta meeskonnaga on oluliselt laienenud meie teenustevalik – lisaks koolitustele pakume ka erinevaid konsultatsiooniteenuseid.

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on Invictale välja antud koolitusluba nr 6875HTM.

Praktikutest koolitajad

Meie treenerid on oma valdkonna tunnustatud tippjuhid ja –spetsialistid, kes on läbinud Invicta treenerite väljaõppeprogrammi ja arendavad ennast jätkuvalt. Invicta treenerite poolt läbi viidavad programmid on praktilised ja elulähedased, kus on kokku viidud teooria ja tegelikkus.

 

Professionaalne kliendinõustamine

Kliendi jaoks on Invictas alati olemas oma kindel koolituskonsultant, kellega nõu pidada, kes aitab leida sobiva koolituse ja treeneri, kes korraldab ja lahendab koolitusega seonduvaid olukordi. Klient võib ennast alati kindlalt tunda.

 

Juhtide arenguprogramm

Pakume personaalset koolitusprogrammi, mis koostatakse lähtuvalt organisatsiooni ja juhi vajadustest. Sisaldab kootsingut ja mentorlust treeningprogrammi toetamiseks ning õpitu elluviimiseks.

 

Kaasaegsed koolitusmeetodid

Kasutame täiskasvanute koolituste parimaid praktikaid. Arendame ja täiendame oma tootevalikut rahvusvaheliste koolitustoodetega. Koolitame eesti, vene ja inglise keeles.

 

Koolitusele lisanduvad väärtused

Pakume koostööd enne ja pärast koolituse läbiviimist – alates koolitusvajaduse täpsustamisest, olemasolevate kompetentside kaardistamisest kuni koolituste tulemuslikkuse mõõtmiseni – 360kraadi tagasiside, organisatsioonidiagnostika, ROI (koolitusinvesteeringu tasuvuse mõõtmine) jm.