Juhtimise lõputööde konkursi tulemused

Juhtimise bakalaureuse- ja magistritööde konkurss toimus sel aastal esimest korda. Kokku esitati konkursile 16 lõputööd 6 eri ülikoolist (Tallinna Tehnikaülikool, Estonian Business School, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Lund University, Aarhus University). Avalikustatud lõputöid saad lugeda siit.

Invicta juhtimistreenerid koostöös ajakirjaga Director valisid välja võitjad nii bakalaureuse- kui ka magistritaseme töödest.

 

Parim juhtimise bakalaureusetöö 2018: Janne Raun (TTÜ Eesti Mereakadeemiast) „Erinevate generatsioonide ootused juhile Saaremaa teenindusettevõtetes“

Selle lõputöö puhul meeldis žüriile teema ajakohasus ja innovaatilisus. Lõputöö oli metoodiliselt läbimõeldud, kasutatud oli häid allikaid ning see sisaldas praktilisi soovitusi eelkõige esmatasandijuhtidele.

 

Parim juhtimise magistritöö 2018: Kadri Arula (Tartu Ülikoolist) „Kaugtöö kasutamise laiendamise võimalused Eesti infotehnoloogia ettevõtetes“

Zürii sõnul oli lõputöö terviklik ja hea fookusega IT-ettevõtetele. Lõputöö käsitles kaugtööd neutraalselt – välja toodi nii eelised kui puudused tööandja ja töötaja poolt. Soovitused kaugtööga alustavatele ettevõttele olid praktilised ja hästi läbi mõeldud.

 

Võitjatega on võetud ühendust. Täname kõiki konkursil osalejaid ja soovime edukat juhtimist!

Uus konkurss toimub juba järgmisel aastal.