Kõik vajalik juhile - eestvedamisest innovatsioonini

Tule ja saa osa meie uuest, rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisprogrammist Eestis

Programmis “Kõik vajalik juhile – eestvedamisest innovatsioonini” õpib osaleja looma tulemuslikku meeskonda, lahendama probleeme efektiivselt, viima oma organisatsioonis läbi innovatsiooni ja muudatusi ning innustama oma meeskonda olles tõeline liider!

Programm on akrediteeritud Institute of Leadership & Management (ILM) poolt, ms on suurim juhte koondav organisatsioon Euroopas. Programmi registreerimisel saab osaleja ka ILM’i liikmelisuse. See on suurepärane lisaväärtus enesearengule, kuna iga liige saab ligipääsu harivatele teadusartiklitele, podcast’idele ning juhtimisalastele ajakirjadele ja uudistele. Loe ILM’i kohta siit.

 

Koolitusprogramm sisaldab:

* juhtimisteemasid, mille olulisus ajas üha kasvab;
* aktiivõppevormis koolituspäevi (5-6 päeva);
* 4 iseseisvat praktilist kodutööd iseenda, oma meeskonna ja organisatsiooni arengu kohta (40 tundi);
* palju asjakohaseid nõuandeid, uusi vaatenurki ja kogemuslugusid tippjuhtidest treeneritelt.

 

Koolitusel on kindel väärtus kandideerides rahvusvahelistes organisatsioonides juhtivatele ametikohtadele, samuti juhikarjääri edendamisel oma organisatsioonis.

Programm

Programm koosneb neljast moodulist. 

Koolituspäevade vahele jäävad hinnatavad kodutööd. Osalejatel on võimalik küsida nõu ja soovi korral leppida kokku personaalseid kohtumisi praktikust treeneriga.

Tutvu koolitusmoodulitega siin:

 

Kodutööd ja tunnistus

Kvalifikatsioonikoolituse programm vastab rahvusvaheliste kutsestandarditele ja sellele rakendatakse sõltumatut hindamissüsteemi.

Kõiki kodutöid (praktilisi ülesandeid) hinnatakse. Antud programmis on valdavaks tööpõhised ülesanded, kus omandatud teoreetiline osale tuleb leida praktiline rakendus oma organisatsioonis. Kodutöö mahuks on 800-1500 sõna.

Programmi edukas lõpetanu saab ILM-i poolt kinnitatud algastme tunnistuse (Award, tase 3). Rohkem infot ILM’i kohta leiad SIIT

Tunnistuse saamiseks tuleb osaleda sissejuhatavas sessioonis, kõigis moodulites ja sooritada nõutud iseseisvad tööd, mida hinnatakse ja millele antakse tagasisidet.