Ingrid Karlson

Ingrid Karlson

Büroojuht – koolituskonsultant

Mob. 56 264 011

ingrid@invicta.ee

Merja Roostalu

Koolituskonsultant

Mob. 56 800 837

merja@invicta.ee

Raimo Koppel

Treeningute koordinaator

Mob. 56 800 835

raimo@invicta.ee 

Grete Marjapuu

Turundusspetsialist

Mob. 56 800 834

grete@invicta.ee

 

Malle Lutsoja

Müügijuht

Mob. 56 252 613

malle@invicta.ee

Kadri Arula

Tegevjuht

Mob. 50 38 382

kadri@invicta.ee 

Katrin Kaur

Arengukonsultant

Mob. 56 929 833

katrin@invicta.ee

Võta ühendust

Invicta on praktikute firma. Siin töötavad tunnustatud ja positiivse ellusuhtumisega professionaalid. Me pakume koolitusi ja konsultatsioone organisatsioonidele ning inimestele, kes soovivad saada igapäevatöös koheselt rakendatavaid teadmisi.

Saada meile sõnum

Nimi

E-mail

Teema

Teade

Meie kontaktinfo

Osaühing Invicta

Äriregistri number: 10232486

KMKR: EE100723106

Pärnu mnt 139c, 11317 Tallinn, Eesti

Pank: Swedbank AS

IBAN: EE212200221001128171

SWIFT/BIC: HABAEE2X