Kuidas hingamine aitab olla parem juht?

Edukaks toimetamiseks ärimaastikul on olulised mitmed oskused. „Õigesti hingamine“ tavaliselt nende hulka ei kuulu. Kuidas üldse midagi nii loomulikku nagu hingamine saab olla abiks äriliste eesmärkide saavutamisel?

 

HINGAMINE AITAB SUURENDADA TEADLIKKUST

Mida teadlikumaks muutume hingamisel, seda teadlikumaks muutume oma elus. Suurem teadlikkus toimuvast aitab suunata oma energiat lihtsamini, võimaldades meil tegutseda efektiivsemalt. Ümbritsevast keskkonnast teadlik juht teeb paremaid otsuseid.

 

HINGAMISE ABIL STRESSI LEEVENDAMINE

Milline juht pole mitte kunagi kogenud stressi? Teadlik hingamine aitab leevendada stressi, mis tuleneb pingelisest ja vastutusrikkast tööst või kodustest muredest. Hingamisele keskendumine võimaldab meil korrastada mõtteid ning rahustada närve.

Elu jooksul meie hingamisvõimekus väheneb, kui me hingamisele tähelepanu ei pööra või õigeid tehnikaid ei kasuta. Tahtmatu hinge kinni hoidmine ei lase meie energiatel liikuda. Hingamisharjutuste abil on aga võimalik õppida õigesti hingama ja oma emotsioone juhtima.

 

HINGAMISHARJUTUSED ON UUS JOOGA!

Hingamisharjutused aitavad vabastada stressist, mille tulemusena tuleb meile energiat juurde ja teravneb ka mõtlemine. Teadlik hingamine on lihtsaim moodus vabaneda närvipingetest näiteks enne juhatuse või nõukogu koosolekut. Seega on hingamisharjutused eriti olulised inimesele, kellel on vastutusrikas ning pingeline töö. 

Hingamistehnikaid saad rakendada kõikjal – need on alati Sinuga. 

 

SOOVID KOHE PROOVIDA?

Vaata meie webinari ülemaailmselt tuntud hingamistreener Dan Brulé’ga, kus ta räägib hingamise mõjust enesejuhtimisele ja ärilisele tegevusele ning jagab Sulle ka kasuliku hingamisharjutuse.

Muide, Dan’i hingamisõpetustest on abi saanud juba üle 100 000 inimese. Sul on võimalus olla üks neist! Korraldame 12. detsembril treeningu „Kuidas hingamine aitab kaasa tippsoorituse saavutamisele äris? Kuidas vältida läbipõlemist?, kus lisaks teadliku hingamise tehnikatele omandad ka praktilised teadmised enesejuhtimisest.

 

Teiste inimeste edukas juhtimine algab teadagi iseenesest!