Korduma kippuvad küsimused

Mille poolest teie koolitus erineb teistest turulolevatest juhtimiskoolitustest?


Programmi läbinud juhtidele väljastab tunnistuse Euroopa suurim juhtide kutsetunnistusi väljastav organisatsioon Institute of Leadership and Management (ILM). See on esimene selline juhtide koolitusprogramm Eestis.

Lisaks on programmi suur väärtus hinnatavates iseseisvates töödes (mahus 800-1500 sõna), mis võimaldavad osalejal analüüsida oma tegevusi ning rakendada oma organisatsioonis uusi teadmisi ja oskusi.

 

 

Kas kvalifikatsioonikoolitusel osalemiseks on mingid eeldused?


Eeldused programmiga liitumiseks puuduvad. Kasuks tuleb töötamine juhina või juhtimisalane töökogemus. Programm sobib hästi neile, kes on läbinud varasemalt Invicta koolituse „Sissejuhatus juhtimisse“ või mõne muu analoogse koolituse.

 

 

Kas võin programmis osaleda, kui veel ei tööta juhina?


Programmiga liitumiseks puuduvad kindlad nõuded. Kui sa ei tööta juhina on keerulisem teha hinnatavaid iseseisvaid töid, milles tuleb analüüsida oma tegevusi ja rakendamise võimalusi organisatsioonis.

 

 

Kas saan osaleda ka üksikutes moodulites?


Võimalik on osaleda ka üksikutel moodulitel. Eelisjärjekorras saavad registreeruda terves programmis osalejad.

 

 

Mis keeles toimub õpe kvalifikatsioonikoolitusel?


Koolituspäevadel toimub õpe eesti keeles. Kõik hinnatavad iseseisvad tööd tuleb esitada inglise keeles. Õppematerjalid on eestikeelsed.

 

 

Kui hea peab programmis osalemiseks olema minu inglise keele oskus?


Iseseisvad praktilised ülesanded on kirjalikud (maht 800-1500 sõna) ning need tuleb esitada inglise keeles. Kui Sa inglise keeles kirjutades end mugavalt ei tunne, on Sul mitmeid võimalusi kodutööde esitamiseks: näiteks võid küsida abi kolleegidelt või lähedastelt. Samuti on võimalus kasutada tõlkebüroo teenuseid.

 

 

Kes või mis on ILM?


ILM on lühend organisatsioonist Institute of Leadership & Management. Antud organisatsioon on hetkel suurimaks juhtide kutsetunnistuste väljastajaks Euroopas! ILM’i kvalifikatsiooniprogrammides ühendatakse akadeemiline õpe töökohapõhiste iseseisvate ülesannetega, mis teeb ILM’i kutseprogrammid ääretult praktiliseks. ILM’i kvalifikatsiooniprogrammid vastavad rahvusvahelistele kutsestandarditele.