7 põhjust, miks soovitame igal juhil osaleda pikaajalises programmis

Et saavutada oma organisatsiooni edu pikas perspektiivis, peavad juhil olema põhjalikud teadmised nii oma valdkonnast kui juhtimisest üldiselt. Parim võimalus juhtimise võtmeoskuste süsteemseks arendamiseks on osaleda pikaajalisel juhtimiskoolitusel.

Miks tasub juhioskusi arendada pikaajalises programmis?

 1. terviklik lähenemine juhtimise teemadele
  Paaripäevased programmid keskenduvad üksikutele teemadele, samas kui pikaajalised koolitused annavad tervikliku ja süsteemse ülevaate juhtimisest.
 2. teadmiste ning oskuste järjepidev kinnistamine
  Pikaajalises programmis õpitud teadmised ja omandatud oskused jäävad Sulle paremini meelde, kuna tegeled nendega järjepidevalt nii grupis kui individuaalselt. Programmis on läbi mõeldud eel- ja järeltegevused, et teadmisi kinnistada. Pikaajaliste koolitustega käib enamjaolt kaasas koduste ülesannete lahendamine – see aitab õpitut kinnistada ning meelde tuletada.
 3. mitmekülgne õpe ja areng
  Pikaajalisel koolitusel on Sul aega oma tegevuste analüüsimiseks, uute teadmiste alusel järelduste tegemiseks, tegevuste korrigeerimiseks ning nende elluviimiseks. Pikaajalise programmi jooksul kasutad erinevaid õppemeetodeid, mis aitavad Sul uusi teadmisi ja oskusi koheselt rakendada.
 4. pidev õppimine
  Teadmised on konkurentsieelis. Kiiresti muutuvas maailmas tuleb end pidevalt arendada. Mida pikemalt ja põhjalikumalt juhtimisteemadega tegeled, seda enesekindlamaks juhiks muutud. Õppimine annab Sulle ka vaimse erksuse.
 5. pikaajalisem mõju organisatsioonile
  Kui programmis on iga teema kinnistamiseks ette nähtud iseseisvad tööd, milles saad analüüsida oma tegevusi ja uute teadmiste rakendamist oma organisatsioonis, on kindlustatud õpitu mõju sinu organisatsioonile.
 6. tunnistus kui kiitus pingutuse eest
  Tunnistus on kinnitus teadmiste ja oskuste omandamise eest vastavalt seatud eesmärkidele. Kui tunnistuse väljastab rahvusvaheline kutseorganisatsioon ja/või sellel on esitatud õpitu kohta hinnatavad tulemused, annab see suuremat kaalu kandideerimisel juhtivatele ametikohtadele rahvusvahelistes organisatsioonides.
 7. inspiratsioon ja innustus kaasõppijatelt
  Koolitusele osalevad sama valdkonna inimesed erinevatest ettevõtetest – see on hea võimalus kogemuste jagamiseks ning uute ideede saamiseks. Koos püüdlemine uute teadmiste ja oskuste poole teeb nauditavaks kogu õppimise protsessi ja iseseisvate tööde sooritamise.  

Meie webinari „Miks tasub juhioskusi arendada pikaajalises programmis?“ osalejad leidsid, et nende ootused pikaajalisele programmile on oskuste rakendatavus oma organisatsioonis, iseseisvate tööde käigus enda tegevuste analüüsimine ning kaasõppijatega kogemuste jagamine.

Sellistele ootustele vastavalt oleme koostöös Briti juhtimistreeneritega loonud Eestis esmakordse juhtide kutseprogrammi, mis on ka rahvusvaheliselt tunnustatud. Kvalifikatsioonikoolitus juhtimises toimub 13. märtsist 12. juunini (sisaldades 5 päeva aktiivõpet ning iseseisvaid koduseid ülesandeid). Oled oodatud osalema, kui soovid põhjalikumalt juhtimisteemadega tegeleda!

Vaata programmi infot SIIT.