Ravimiamet, Malle Tiidelepp, tagasiside Lilian Saage koolitusele "Sissejuhatus juhtimisse"

„Soovin edastada kiidusõnad treener Lilian Saage’le, tõeliselt inspireeriv, sütitav ja professionaalne koolitaja. Tema oskus tuimad eestlased oma mugavustsoonist välja ja seeläbi ka arenema suunata on imetlusväärne. Algajale juhile väga vajalikud oskused ja teadmised said Liliani poolt edasi antud suurepäraste aktiivõppemeetodite rakendamisega, mis tagas teadmiste kinnistumise ja seoste loomise oma tööga. Leian, et Lilian on tõeline pärl ning tänu tema säravale isiksusele soovitan viidatud koolitust kõigile, kes vähegi juhtimisega kokku puutuvad“.

Lido Eesti OÜ, Tiina Zackrisson, tagasiside Ago Tiimani sisekoolitusele

“Lido bistroodel on olnud väga meeldiv ja sisukas koostöö Invicta treeneri Ago Tiimaniga. Koolitust ettevalmistades on Ago võtnud arvesse meie soove ja koostanud koolitusprogrammi vastavalt sellele. Koolituste teoreetiline ja praktiline osa on olnud hästi tasakaalus. Ago oskab koolitustel osalejaid kaasa tõmmata nii, et tekib elav arutelu reaalsete, tööl ettetulevate probleemide üle. Meie jaoks on olnud väga oluline asjaolu, et Ago valdab nii eesti kui vene keelt väga heal tasemel ning viib oma koolitusi läbi mõlemas keeles. Töötajate tagasisie koolitustele on olnud väga positiivne ning nad leiavad, et koolitusel õpitut on võimalik kasutada reaalses töös.”

Kuresaare Sanatoorium AS tagasiside Lilian Saage koolitusele "Meeldiv ja tulemuslik teenindamine"

“Täname vahva koolituse eest! Oleme koolitusel õpitut kasutama hakanud ja see on tõesti lihtne ja tõhus. Uued teadmised lisavad enesekindlust ja teadmist, kuidas käituda. Suur, suur aitäh koolitajale!”

Circle K Eesti AS osalejate tagasiside Mihkel Pärjamäe koolitusele "Koolitaja koolitus"

“Ei osanud oodata nii tõhusat praktilist ja arendavat koolitust. Treeneril suurepärane koostöö grupiga, hakkama saamine erinevate inimestega. Koolitus andis kindlust ja julgust edasi olla “mina ise” ja rakendada oma tugevaid külgi. Ma usun, et saadud uus info on abiks koolituste tegemisel kui ka edaspidi elus.”