Tagasiside

PÕHJA RINGKONNAPROKURATUUR TAGASISIDE RAIN KIRJANENI KOOLITUSELE "MOTIVEERIMINE JA KEERULISED OLUKORRAD"

"Osalejate tagasiside, nagu ikka, oli ülipositiivne! Hämmastab see, et Rain suutis meie tõsised juhtimisskeptikud nii kaasa haarata, et just nemad oli esimese positiivse tagasiside andjad. Meeldis, et sai küsida ja lahendusi praktilistele muredele. Inimesed, kes muidu on kinnised, avanesid ja suhtlesid vabalt. Suur tänu!"


KURESSAARE SANATOORIUM AS TAGASISIDE LILIAN SAAGE KOOLITUSELE "MEELDIV JA TULEMUSLIK TEENINDAMINE"

"Täname vahva koolituse eest! Oleme koolitusel õpitut kasutama hakanud ja see on tõesti lihtne ja tõhus. Uued teadmised lisavad enesekindlust ja teadmist, kuidas käituda. Suur, suur aitäh koolitajale!"


lido eesti oü, tiina zackrisson TAGASISIDE  ago tiimani poolt läbiviidud siseKOOLITUSELE 

"Lido bistroodel on olnud väga meeldiv ja sisukas koostöö Invicta treeneri Ago Tiimaniga. Koolitust ettevalmistades on Ago võtnud arvesse meie soove ja koostanud koolitusprogrammi vastavalt sellele. Koolituste teoreetiline ja praktiline osa on olnud hästi tasakaalus. Ago oskab koolitustel osalejaid kaasa tõmmata nii, et tekib elav arutelu reaalsete, tööl ettetulevate probleemide üle. Meie jaoks on olnud väga oluline asjaolu, et Ago valdab nii eesti kui vene keelt väga heal tasemel ning viib oma koolitusi läbi mõlemas keeles. Töötajate tagasisie koolitustele on olnud väga positiivne ning nad leiavad, et koolitusel õpitut on võimalik kasutada reaalses töös."


PÕHJA RINGKONNAPROKURATUUR, IIVI VÄLI TAGASISIDE  KOOLITUSELE „JUHTIMINE JA EESTVEDAMINE“

„Tuhat tänu teile ja koolitaja Rainile. Me kõik oleme siiani väga vaimustuses ja loodetavasti leiame aasta lõpu poole veekord teema, et mõne hea koolituse läbida. Hämmastav oli see, et Rain suutis ka meie kõige suurema juhtimiskoolituse skeptiku vaimustuma ja kaasa mõtlema panna.“


CIRCLE K EESTI AS OSALEJATE TAGASISIDE MIHKEL PÄRJAMÄE POOLT LÄBIVIIDUD KOOLITUSELE „KOOLITAJA KOOLITUS“

"Ei osanud oodata nii tõhusat praktilist ja arendavat koolitust. Treeneril suurepärane koostöö grupiga, hakkama saamine erinevate inimestega. Koolitus andis kindlust ja julgust edasi olla "mina ise" ja rakendada oma tugevaid külgi. Ma usun, et saadud uus info on abiks koolituste tegemisel kui ka edaspidi elus."