Tulevased webinarid

Toimunud webinarid

16.06 webinar "Agiilsus kui juhi oluline võime muutuvas maailmas"

 Kadri Tuisk   Tiina Lokk

 

31. mail toimunud konverentsil „Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?“ tehtud küsitlus näitas, et üheks oluliseks tuleviku liidriomaduseks peetakse agiilsust. Sõna „agiilsus“ on tulnud kasutusele IT valdkonnast tarkvara arendusprojektidest: klientide, kasutajate kaasamine tootearenduprojektis, pidev testimine, meeskonnale otsustusvabaduse andmine. Otsetõlkes tähendab see sõna väledust, toimekust. Kuidas seda tunnetavad juhid ise? PÖFFi peakorraldaja Tiina Lokk ja start-up Clanbeat kaasasutaja Kadri Tuisk jagasid 16.06 webinaril kogemusi, kuidas agiilsus mõjutab igapäevaselt nende juhtimisstiili, kuidas nad kasutavad seda muudatuste juhtimisel oma meeskonnas.

Kaasahaaravas arutelus mainis Tiina, et kui inimesed uute ideedega kaasa ei lähe, ei pea neid lahti laskma, vaid tuleb aega anda, et uus idee muutuks tema enda omaks. Rabistamine ei too edu. Kuula, mida vastasid esinejad Taivo Paju küsimusele, kuidas hoolitseda selle eest, et juht ise ei muutuks muudatuste suurimaks piduriks.

Sul võimalik järelvaadata- ja kuulata 30 min kestvat webinari SIIT.

 

18.05 webinar "Teadlikult liidriks?"

Rain Kirjanen Lilian Saage

 

Mida tähendab liidriks olemine? Miks on oluline juhi liidrivõimete arendamine, kuidas valmistada ette juhte tulevikuks ja milline on hea juht- kas inimlik või efektiivne? Liidrivõimete teemadel arutavad Sündmuste Looja OÜ juhataja Lilian Saage ja Omniva AS infotehnoloogia divisjoni juht Rain Kirjanen.

Webinari salvestust (30 min) näed SIIT.