Tulevased webinarid

Toimunud webinarid

∴ 22.05 “Kuidas saab juht suunata oma töötajaid äriliselt mõtlema?

Digimaailm

Webinaril arutleme ärilise mõtlemise teemadel ning jagame nõuandeid, kuidas töötajaid suunata äriliselt kaasa mõtlema.
Webinari esineja on Mart Kallas (OÜ Eler Hydraulic Äri-ja arendusprojektijuht). Vestlust juhib Kadri Arula (OÜ Invicta tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 16.05 “Kuidas ühitada organisatsioonis erinevate inimeste võimed ja vajadused?

Digimaailm

Sellel tasuta webinaril räägime mitmekesisusest organisatsioonis.
Webinari esineja on Circle K endine personalidirektor Maarika Lember. Vestlust juhib Invicta tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula

Vaata webinari järele (30 min) 

 

∴ 08.05 “Kas kaugtöö on „ravim“ paindlikule töökorraldusele?”

Digimaailm

Sellel tasuta webinaril arutleme kaugtöö teemadel.
Webinari esineja on Kaija Teemägi (Elisa Eesti AS personalijuht ja juhatuse liige). Vestlust juhib Kadri Arula (OÜ Invicta tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 24.04 Kelle arengut toetab kootsing – kas juhi enda või tema meeskonna?”

Digimaailm

Sellel tasuta webinaril tutvustame kootsingut (coachingut) kui vahendit eesmärkide saavutamiseks. Kellele kootsing sobib, kas ainult organisatsioonide tippjuhtidele? Või saab kootsingust kasu terve meeskond?
Webinari esineja on Jüri Kriisemann (SA Tallinna Teletorn juhataja ja juhtide koots). Vestlust juhib Kadri Arula (OÜ Invicta tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 ∴ 20.04 “Probleem – selle mõistmine, kirjeldamine ja lahendamine”

Digimaailm
Webinaril analüüsime probleemide olemust ning jagame kasulikke nõuandeid probleemide efektiivsemaks lahendamiseks.
Webinari esineja on Urmo Vallner, kellel on juhtimisalast töökogemust erinevatest organisatsioonidest üle 20 aasta. Vestlust juhib Invicta tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.
 
Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 03.04 “Kuidas toetada töötaja arengut?”

Digimaailm

Webinaril arutleme enesearengu teemadel ning tutvustame 360° tagasiside meetodi võimalusi – kuidas selle abil töötajate arenguvajadusi välja selgitada,
Webinari esineja on Piret Lõuk (360° tagasiside meetodi konsultant). Vestlust juhib Kadri Arula (OÜ Invicta tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 20.03 “Tulemusliku meeskonna loomine ja hoidmine”

Digimaailm

Mis eristab gruppi meeskonnast? Milline on tasakaalustatud meeskond? Milline on rollijaotus tulemuslikus meeskonnas? Nendele küsimustele leiad vastused sellelt webinarilt.
Webinari esineja on Jüri Kriisemann (SA Tallinna Teletorn juhataja). Vestlust juhib Kadri Arula (OÜ Invicta tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 13.03 “Kuidas tunda rõõmu müügitööst?”

noor juht

Webinari fookus on müügil ja sellega seonduvates hoiakutes. Webinarilt saad kasulikke nippe, kuidas suhtuda müügitöösse positiivselt ja olla igapäevaselt motiveeritud. 
Webinari esineja on Lilian Saage (Sündmuste Looja OÜ juhataja). Vestlust juhib Kadri Arula (Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 08.02 “Miks me armastame innovatsiooni ja vihkame muudatusi? On neil vahet?”

noor juht Digimaailm

Webinaril räägime lähemalt kvalifikatsioonikoolituse rahvusvahelisest väärtusest ja sellest, kuidas lõputunnistus Sinu juhikarjääri edendada aitab. Samuti arutleme, mis vahe on innovatsioonil ja muudatusel ning miks on need organisatsiooni ellujäämiseks vajalikud.
Webinari esineja on Bigbank AS Eesti maajuht Andrus Kuus. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 01.02 “Milliseid tehnikaid kasutada probleemide lahendamisel ja otsustamisel?”

Juht tootmisettevõttes Digimaailm

Webinaril räägime lähemalt kvalifikatsioonikoolituse praktilistest kodutöödest – kui palju peab osaleja neisse ajaliselt panustama ning milline on hindamissüsteem. Lisaks jagame Sulle probleemide lahendamise ja otsustamise tehnikaid. Ääretult kasulik informatsioon juhile!
Webinari esineja on OY Nefab AB (Soome) tegevjuht Erkki Susi. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 24.01 Kuidas olla tõhus eestvedaja ja luua parim meeskond?

noor juht

Webinaril jagame informatsiooni kvalifikatsioonikoolituse teemadest, õppemeetoditest ning koolitajatest.
Lisaks saad webinarilt nippe, kuidas olla edukas liider, kujundada isiklik eestvedamise stiil ning moodustada tulemuslik meeskond.
Webinari esinejad on Lilian Saage (Sündmuste Looja OÜ juhataja) ja Jüri Kriisemann (Tallinna Teletorn SA juhataja). Vestlust juhib Kadri Arula (Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots).

Vaata webinari järele (35 min) 

 

∴ 18.01 Miks tasub juhioskusi arendada pikaajalises programmis?

Digimaailm
Webinaril arutleme, miks tasub juhil osaleda pikaajalistes juhtimisprogrammides ja jagame informatsiooni Invicta uuest juhtide kvalifikatsioonikoolitusest. Tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisalase programmiga, millel on praktikutest treenerid ning mille hinnatavad kodutööd tehakse oma ettevõtte baasil.
 
Webinari esineja on Urmo Vallner, kellel on juhtimisalast töökogemust üle 20 aasta. Vestlust juhib Invicta OÜ tegevjuht ja juhtide koots Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

∴ 21.11 “Kuidas hingamine aitab juhil olla tulemuslikum oma tegevustes ja tasakaalukam suhtlemises?“ 

Webinaril räägib ülemaailmselt tuntud hingamistreener Dan Brulé, miks tuleb teadlikku hingamist õppida.

 

Vaata webinari järele (30 min) →

Või kuula helisalvestist 

 

 

∴ 27.10 “Edukas esmatasandijuht tootmisettevõttes”

Erkki Susi Priit Tamm

Webinaril räägime juhtimisest, juhtimisprobleemidest tootmisettevõttes, eesmärkide seadmisest, meeskonna juhtimisest ja motiveerimisest ning enesekehtestamisest.
Webinari esineja on OY Nefab AB (Soome) tegevjuht Erkki Susi ning teda küsitleb AS Mistra-Autex juhataja ja omanik Priit Tamm.

Vaata webinari järele (30 min) →

 

 

∴ 4.10 “Kuidas vestluste tulemuslikkust tõsta?”

  juhi vestlused  Digimaailm

Millega peab juht arvestama vestlusi läbi viies? Millised oskused seejuures kasuks tulevad ning kuidas juhtimisstiilide kasutamine vestluse eesmärke täita aitab?

Juhi vestluste teemadel arutavad TTÜ personaliosakonna juhataja Tea Trahov ja  Invicta tegevjuht Kadri Arula.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 20.09 “Kuidas olla tulemuslikum oma aja kasutamisel?” 

 
Webinaril räägib oskusliku ajakasutuse koolituse treener Siim Sarapuu suurimatest ajaraiskajatest ja annab soovitusi, kuidas vältida tegevuste edasilükkamist ning kuidas tegemata tööde nimekirja vähendada.
 

Ajajuhtimise teemadel räägivad Siim Sarapuu (Eesti Töötukassa, Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja) ning Mart Kallas (OÜ ELER Hydraulic, äri-ja arendusprojektijuht).

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 4.09 “Kuidas olla edukas juht?”

edukas juht edukas juht

Juhtimisteemadel räägivad Mihkel Pärjamäe ja Tea Trahov

Räägime, mis on juhi edu eeldused ja olulised oskused, kindla juhtimisstiili arendamisest, kuidas on muutumas juhtimise oluline osa – juhtimine ringi kõndides ning millisest momendist saab juhist liider või on see vastupidine protsess?

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

 

∴ 4.09 “Kuidas tõhusamalt koolitada?”

edukas juht noor juht

Hea koolitaja ei ole kunagi valmis! Just sellepärast on see webinar just Sulle – koolitaja!

Webinaril arutavad Mihkel Pärjamäe ja Lilian Saage koolitajale mitmel olulisel teemal, sh: Kuidas inimesed õpivad kõige tõhusamalt, kuidas tõhusamalt koolitada, kui oluline on koolitaja meisterlikkus, kuidas on täiskasvanute arendamise meetodid ajas muutunud ja millised on uuemad tõhusamad koolitusmeetodid.

Vaata webinari järele (30 min

 

 

 

∴ 30.08 “4 sammu ettevõtte strateegia loomiseks”

ettevõtte strateegia ettevõtte strateegia
 
Ettevõtte strateegia teemadel räägivad ja kogemusi jagavad Agu Remmelg (Euroopa Innovatsiooniakadeemia direktor, ettevõtete innovatsioon) ja Andres Pukspuu (DTL Baltic OÜ juhatuse liige).
 
Räägime, millistel juhtudel peaksid Eesti ettevõtted oma ärimudelit muutma ja mis on strateegia elluviimisel kõige raskem? Milliseid enamlevinud strateegilisi mudeleid võiks rakendada? Mis juhtub ettevõtetega, kellel ei ole strateegiat? Lisaks annab Agu nõu, millised on 4 kõige olulisemat sammu strateegia loomisel ja elluviimisel.

Vaata webinari järele (30 min

 

 

 

∴ 28.08 “Suhete juhtimine digimaailmas”

Digimaailm

Oleme sisenenud digimaailma, kus ettevõtte edukaks toimimiseks tuleb võtta omaks uued koostöövormid. Kuidas uutes oludes meeskonda juhtida ja eesmärke saavutada? Milliseid kaasaegseid sidevahendeid kasutada, millised on digitaalse suhtlemise eripärad ja kuidas juhtida oma aega 24/7 toimivas maailmas?
Küsimustele vastab pikaajalise kaugtöö juhtimise kogemusega tippjuht ja juhtimistreener Jüri Kriisemann. Jüri küsitlejaks onKadri Arula, Invicta tegevjuht ja juhtide coach.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

 23.08 “Noore juhi suurimad väljakutsed”

noor juht noor juht

Webinaril aitame noorel juhil leida vastuseid mitmetele küsimustele, sh: mis on juhi roll ettevõttes, millest alustada uuel ametikohal, kuidas saada hakkama teiste juhtimisega, kuidas ennast kehtestada ja motiveerida, millised on alustava juhi peamised hirmud…

Alustava juhi väljakutsetest räägivad ja oma kogemusi jagavad Sündmuste Looja OÜ juhataja Lilian Saage ja Bigbank AS Eesti maajuht Andrus Kuus.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

 

∴ 16.06 “Agiilsus kui juhi oluline võime muutuvas maailmas”


Kadri Tuisk
 Tiina Lokk

31. mail toimunud konverentsil „Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?“ tehtud küsitlus näitas, et üheks oluliseks tuleviku liidriomaduseks peetakse agiilsust. Sõna „agiilsus“ on tulnud kasutusele IT valdkonnast tarkvara arendusprojektidest: klientide, kasutajate kaasamine tootearenduprojektis, pidev testimine, meeskonnale otsustusvabaduse andmine. Otsetõlkes tähendab see sõna väledust, toimekustKuidas seda tunnetavad juhid ise? PÖFFi peakorraldaja Tiina Lokk ja start-up Clanbeat kaasasutaja Kadri Tuisk jagasid 16.06 webinaril kogemusi, kuidas agiilsus mõjutab igapäevaselt nende juhtimisstiili, kuidas nad kasutavad seda muudatuste juhtimisel oma meeskonnas.

Kaasahaaravas arutelus mainis Tiina, et kui inimesed uute ideedega kaasa ei lähe, ei pea neid lahti laskma, vaid tuleb aega anda, et uus idee muutuks tema enda omaks. Rabistamine ei too edu. Kuula, mida vastasid esinejad Taivo Paju küsimusele, kuidas hoolitseda selle eest, et juht ise ei muutuks muudatuste suurimaks piduriks.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

 

∴ 18.05  “Teadlikult liidriks?”

Rain Kirjanen Lilian Saage

Mida tähendab liidriks olemine? Miks on oluline juhi liidrivõimete arendamine, kuidas valmistada ette juhte tulevikuks ja milline on hea juht- kas inimlik või efektiivne? Liidrivõimete teemadel arutavad Sündmuste Looja OÜ juhataja Lilian Saage ja Omniva AS infotehnoloogia divisjoni juht Rain Kirjanen.

Webinari salvestust (30 min) näed