Tulevased webinarid

Toimunud webinarid

20.09 "Kuidas olla tulemuslikum oma aja kasutamisel?" 

 
Webinaril räägib oskusliku ajakasutuse koolituse treener Siim Sarapuu suurimatest ajaraiskajatest ja annab soovitusi, kuidas vältida tegevuste edasilükkamist ning kuidas tegemata tööde nimekirja vähendada.
Ajajuhtimise teemadel räägivad Siim Sarapuu (Eesti Töötukassa, Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja) ning Mart Kallas (OÜ ELER Hydraulic, äri-ja arendusprojektijuht).

 

Vaata webinari järele (30 min)

 

Personaalsemalt saad enda ajakasutust analüüsida ja seda oskuslikumaks muuta Siim Sarapuu koolitusel "Oskuslik ajakasutus- parem tulemus ja suurem rahulolu" (17. okt)

 

4.09 "Kuidas olla edukas juht?"

edukas juht edukas juht

Juhtimisteemadel räägivad Mihkel Pärjamäe ja Tea Trahov

Räägime, mis on juhi edu eeldused ja olulised oskused, kindla juhtimisstiili arendamisest, kuidas on muutumas juhtimise oluline osa - juhtimine ringi kõndides ning millisest momendist saab juhist liider või on see vastupidine protsess?

Vaata webinari järele (30 min)

Kutsume juhtimist õppima Eesti parimalt juhtimistreenerilt! Vaata koolituse "Eduka juhtimise põhimõtted 1.osa" (10.-12.okt) programmi SIIT.

 

4.09 "Kuidas tõhusamalt koolitada?"

edukas juht noor juht

 

Hea koolitaja ei ole kunagi valmis! Just sellepärast on see webinar just Sulle – koolitaja!

Webinaril arutavad Mihkel Pärjamäe ja Lilian Saage koolitajale mitmel olulisel teemal, sh: Kuidas inimesed õpivad kõige tõhusamalt, kuidas tõhusamalt koolitada, kui oluline on koolitaja meisterlikkus, kuidas on täiskasvanute arendamise meetodid ajas muutunud ja millised on uuemad tõhusamad koolitusmeetodid.

Vaata webinari järele (30 min)

Mihkel viib läbi koolituse "Sisekoolitaja praktikum" juba 3.-4. oktoobril, vaata infot programmi kohta SIIT.

 

30.08 "4 sammu ettevõtte strateegia loomiseks"

ettevõtte strateegia ettevõtte strateegia

 

Ettevõtte strateegia teemadel räägivad ja kogemusi jagavad Agu Remmelg (Euroopa Innovatsiooniakadeemia direktor, ettevõtete innovatsioon) ja Andres Pukspuu (DTL Baltic OÜ juhatuse liige).
 
Räägime, millistel juhtudel peaksid Eesti ettevõtted oma ärimudelit muutma ja mis on strateegia elluviimisel kõige raskem? Milliseid enamlevinud strateegilisi mudeleid võiks rakendada? Mis juhtub ettevõtetega, kellel ei ole strateegiat? Lisaks annab Agu nõu, millised on 4 kõige olulisemat sammu strateegia loomisel ja elluviimisel.

 

Vaata webinari järele (30 min)

Juhti, kes tahab asju muuta, ootame Agu koolitusele "Ettevõtte strateegia tööriistakast" (3.-4.okt).

 

28.08 "Suhete juhtimine digimaailmas"

Digimaailm

Oleme sisenenud digimaailma, kus ettevõtte edukaks toimimiseks tuleb võtta omaks uued koostöövormid. Kuidas uutes oludes meeskonda juhtida ja eesmärke saavutada? Milliseid kaasaegseid sidevahendeid kasutada, millised on digitaalse suhtlemise eripärad ja kuidas juhtida oma aega 24/7 toimivas maailmas?
Küsimustele vastab pikaajalise kaugtöö juhtimise kogemusega tippjuht ja juhtimistreener Jüri Kriisemann. Jüri küsitlejaks on Kadri Arula, FCG Invicta tegevjuht ja juhtide coach.

Vaata webinari järele (30 min)

 

23.08 "Noore juhi suurimad väljakutsed"

noor juht noor juht

Webinaril aitame noorel juhil leida vastuseid mitmetele küsimustele, sh: Mis on juhi roll ettevõttes, millest alustada uuel ametikohal, kuidas saada hakkama teiste juhtimisega, kuidas ennast kehtestada ja motiveerida, millised on alustava juhi peamised hirmud…

Alustava juhi väljakutsetest räägivad ja oma kogemusi jagavad Sündmuste Looja OÜ juhataja Lilian Saage ja Bigbank AS Eesti maajuht Andrus Kuus.

Vaata webinari järele (30 min)

Koolitusel "Sissejuhatus juhtimisse" (24.-25.okt) aitab Lilian noorel juhil reaalses elus töötavaid lahendusi leida, rohkem infot SIIT.

 

16.06 "Agiilsus kui juhi oluline võime muutuvas maailmas"

 Kadri Tuisk   Tiina Lokk

 

31. mail toimunud konverentsil „Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?“ tehtud küsitlus näitas, et üheks oluliseks tuleviku liidriomaduseks peetakse agiilsust. Sõna „agiilsus“ on tulnud kasutusele IT valdkonnast tarkvara arendusprojektidest: klientide, kasutajate kaasamine tootearenduprojektis, pidev testimine, meeskonnale otsustusvabaduse andmine. Otsetõlkes tähendab see sõna väledust, toimekust. Kuidas seda tunnetavad juhid ise? PÖFFi peakorraldaja Tiina Lokk ja start-up Clanbeat kaasasutaja Kadri Tuisk jagasid 16.06 webinaril kogemusi, kuidas agiilsus mõjutab igapäevaselt nende juhtimisstiili, kuidas nad kasutavad seda muudatuste juhtimisel oma meeskonnas.

Kaasahaaravas arutelus mainis Tiina, et kui inimesed uute ideedega kaasa ei lähe, ei pea neid lahti laskma, vaid tuleb aega anda, et uus idee muutuks tema enda omaks. Rabistamine ei too edu. Kuula, mida vastasid esinejad Taivo Paju küsimusele, kuidas hoolitseda selle eest, et juht ise ei muutuks muudatuste suurimaks piduriks.

Vaata webinari järele (30 min) 

 

18.05  "Teadlikult liidriks?"

Rain Kirjanen Lilian Saage

 

Mida tähendab liidriks olemine? Miks on oluline juhi liidrivõimete arendamine, kuidas valmistada ette juhte tulevikuks ja milline on hea juht- kas inimlik või efektiivne? Liidrivõimete teemadel arutavad Sündmuste Looja OÜ juhataja Lilian Saage ja Omniva AS infotehnoloogia divisjoni juht Rain Kirjanen.

Webinari salvestust (30 min) näed